Odzyskiwanie danych jako plan firm po uszkodzeniu.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak przeprowadzić odzyskiwanie danych z systemu Android

Jeśli usunąłeś niektóre pliki ze swojego urządzenia z systemem Android, będziesz musiał wykonać odzyskiwanie danych Androida. Można to osiągnąć poprzez ustawienie urządzenia w tryb debugowania i zmianę niektórych ustawień. Musisz jednak mieć w pełni funkcjonalne urządzenie z Androidem, zanim będziesz mógł odzyskać jakiekolwiek usunięte pliki. Oto kilka kroków, które należy podjąć, aby to zrobić.

Darmowe odzyskiwanie danych Android

Free Android Data Recovery to proste, ale skuteczne rozwiązanie do odzyskiwania usuniętych mediów i danych z urządzenia z systemem Android. Wykorzystuje technikę skanowania dysku bajt po bajcie, aby przywrócić utracone pliki. Posiada również tryb High-speed Recovery, który zapewnia, że odzyskiwanie plików jest szybkie. To oprogramowanie jest również bezpieczne i nie będzie usuwać plików systemowych, więc nie musisz się martwić o utratę cennych danych. Możesz pobrać wersję próbną i zdecydować, czy jest ona dla Ciebie odpowiednia.

Przed pobraniem darmowej wersji Free Android Data Recovery upewnij się, że oprogramowanie jest kompatybilne z Twoim smartfonem. Ważne jest również, aby upewnić się, że oprogramowanie jest wolne od złośliwego oprogramowania i trojanów. Powinno być również kompatybilne z różnymi urządzeniami z systemem Android. Darmowe wersje tych programów również zazwyczaj zawierają ograniczone możliwości odzyskiwania danych.

Możesz użyć Free Android Data Recovery, aby odzyskać pliki z karty pamięci urządzenia z systemem Android. Aby to zrobić, musisz być podłączony do Internetu i mieć czytnik kart pamięci lub adapter. Oprogramowanie będzie skanować zarówno karty SD i pamięci wewnętrznej, i daje podgląd wszystkich plików, które znajdzie. Można również wybrać określone lokalizacje do wyszukiwania plików. Na przykład, jeśli trzeba odzyskać zdjęcia lub filmy, folder DCIM jest dobrym miejscem do rozpoczęcia. Możesz wstrzymać i wznowić skanowanie w dowolnym momencie, aby zobaczyć wyniki.

Możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Android, aby odzyskać usunięte pliki, dokumenty i zdjęcia. Oprogramowanie jest bezpieczne i nie zawiera złośliwego oprogramowania lub dołączonych wtyczek. Nie kradnie również Twoich danych osobowych i jest wolne od oprogramowania szpiegującego.

Disk Drill 4 Android Data Recovery

Disk Drill to narzędzie do odzyskiwania danych typu all-in-one dla urządzeń z systemem Android. Odzyskuje zawartość z wewnętrznej pamięci masowej, a także ze źródeł zewnętrznych, takich jak karta SD. Obsługuje również różne typy danych i urządzenia z systemem Android. Wersja pro ma bardziej zaawansowane funkcje i może skanować całe urządzenie.

Aby korzystać z Disk Drill, musisz mieć zakorzenione urządzenie z systemem Android i komputer z włączonym debugowaniem USB. Możesz włączyć tę opcję, stukając siedem razy w pole Build Number. Następnie odwiedź Ustawienia > Opcje dewelopera. Po włączeniu debugowania USB, możesz włączyć opcje deweloperskie dla Disk Drill. Następnie musisz mieć zrootowane urządzenie z Androidem, aby korzystać z aplikacji. Aby to zrobić, musisz udzielić Disk Drill pozwolenia na dostęp do katalogu głównego urządzenia.

Disk Drill ma zdolność do odzyskiwania tysięcy plików. Oferuje również zaawansowane funkcje wyszukiwania i filtrowania. Posiada również funkcję podglądu, która umożliwia podgląd odzyskanych plików. Program pomaga również tworzyć obrazy kopii zapasowych. Zawiera również narzędzia do zarządzania złymi sektorami. W rezultacie otrzymujemy kompletne rozwiązanie do odzyskiwania danych.

Disk Drill 4 Android Data Recovery to świetny wybór do przywracania usuniętych plików. To potężne narzędzie do odzyskiwania danych jest łatwe w użyciu i pozwala użytkownikom przywrócić prawie każdy rodzaj danych. Obsługuje również odzyskiwanie plików multimedialnych i można je przesłać na FTP w celu łatwego udostępniania. Obsługuje również usuwanie plików i czyszczenie przestrzeni na urządzeniu z systemem Android.

Ta nowa wersja Disk Drill posiada nowy interfejs. Dzięki temu jest bardziej przyjazny dla użytkownika, a wszystkie funkcje są łatwo dostępne z głównego okna. Ta aktualizacja przynosi pełną kompatybilność z systemem Windows 11. Zawiera również poprawioną prędkość skanowania i więcej opcji konfiguracyjnych. Zespół Disk Drill jest zaangażowany w utrzymanie swojego oprogramowania w czołówce branży odzyskiwania danych.

AnyMP4 Android Data Recovery

AnyMP4 Android Data Recovery to potężny i przyjazny dla użytkownika program do odzyskiwania usuniętych lub utraconych plików Android. Aplikacja działa poprzez skanowanie urządzenia z systemem Android i lokalizowanie plików do odzyskania. Użytkownicy mogą łatwo obsługiwać program dzięki prostemu interfejsowi i przyzwoitej kolekcji narzędzi. Oprogramowanie jest bezpłatne do pobrania z oficjalnej strony internetowej.

Program obsługuje również tworzenie kopii zapasowych plików multimedialnych, dokumentów i innych danych na urządzeniach z systemem Android. Ponadto działa na komputerze Mac. Aby rozpocząć, pobierz oprogramowanie i podłącz urządzenie z Androidem do komputera. Po wykryciu urządzenia przez komputer, AnyMP4 Android Data Recovery rozpocznie skanowanie urządzenia z Androidem w poszukiwaniu danych.

Ten program jest kompatybilny z prawie wszystkimi urządzeniami z systemem Android. Obejmuje to urządzenia z najnowszą wersją systemu Android, 8.0. Pozwala przywrócić dane ze smartfonów, tabletów i kart SD z systemem Android. Może nawet odzyskać usunięte pliki z urządzeń z systemem Android. Działa z większością popularnych telefonów z systemem Android, w tym Samsung Galaxy, HTC, LG i HUAWEI Ascend Mate7. Jego zaawansowane funkcje pozwalają selektywnie odzyskać pliki, które chcesz przywrócić.

Jeśli Twoje urządzenie z systemem Android uległo uszkodzeniu lub zamrożeniu, AnyMP4 Android Data Recovery może pomóc Ci przywrócić dane. Jego trzyetapowy proces ekstrakcji nie uszkodzi Twojego uszkodzonego telefonu i zachowa integralność danych. Ten program obsługuje również najnowsze modele telefonów z systemem Android, w tym Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy S i Samsung Galaxy Tab.

Oprócz tego, że jest darmowy i łatwy w użyciu, AnyMP4 Android Data Recovery może być również używany do odzyskiwania usuniętych danych z urządzeń z systemem Android. Jego potężne możliwości odzyskiwania danych pozwalają na przywrócenie usuniętych zdjęć, treści tekstowych i historii połączeń. Ponadto, narzędzie obsługuje tworzenie kopii zapasowych urządzeń z systemem Android na komputerze.

EaseUS MobiSaver dla Androida

Jeśli straciłeś ważne dane na swoim urządzeniu z systemem Android, EaseUS MobiSaver może pomóc. Jest kompatybilny z nieograniczoną ilością telefonów z systemem Android i może odzyskać usunięte dane nawet ze sformatowanych urządzeń. Działa nawet na kartach pamięci! Jego prosty interfejs pozwala odzyskać utracone dane szybko i skutecznie.

Oprogramowanie obsługuje najnowszy system operacyjny Android. Może odzyskać usunięte pliki z pamięci wewnętrznej i zewnętrznej karty microSD. Obsługuje różne typy formatów plików, w tym zdjęcia, wideo, audio i wiadomości. Możesz nawet wyświetlić podgląd odzyskanych plików i w razie potrzeby dokonać darmowej edycji.

Jest bezpłatny do pobrania i używania, i pozwala na podgląd plików przed odzyskaniem. Obsługuje ponad 6000 urządzeń z systemem Android i jest kompatybilny zarówno z zakorzenionymi, jak i niezakorzenionymi. Poza tym, może odzyskać dane z różnych powodów, w tym przypadkowego usunięcia i wirusów.

MobiSaver to niezawodne i stabilne oprogramowanie do odzyskiwania danych dla Androida. Wykonuje dobrą pracę w odzyskiwaniu danych, ale zajmuje trochę czasu, aby przeskanować urządzenie. Jeśli chcesz odzyskać usunięte dane z urządzenia z systemem Android, możesz użyć EaseUS MobiSaver. Jeśli jednak stracisz dane na iPhonie, prawdopodobnie będziesz potrzebował innego oprogramowania.

Chociaż EaseUS MobiSaver jest najlepszym wyborem do odzyskiwania danych, ma pewne wady. Program ma wiele ograniczeń i może być konieczne uaktualnienie do szybszego połączenia internetowego, aby odzyskać dane. Jednak oprogramowanie jest łatwe w użyciu i może pomóc przywrócić ważne pliki w ciągu kilku minut.

Uszkodzony Android Odzyskiwanie danych

Jeśli złamałeś telefon z systemem Android, będziesz chciał znaleźć sposób na odzyskanie wszystkich swoich danych. Można to zrobić, pobierając narzędzie do odzyskiwania danych z systemu Android i podłączając urządzenie do komputera. Po zainstalowaniu, narzędzie działa poprzez przywracanie wszelkich danych, które są dla niego dostępne. Program działa na wiele różnych rodzajów uszkodzeń Androida, w tym na pęknięte ekrany, ataki wirusów i awarie systemu. Działa w systemach Windows, Mac OS X i Linux i jest kompatybilny ze wszystkimi najnowszymi systemami operacyjnymi.

Ten program odzyska wszystkie Twoje dane, w tym kontakty i wiadomości tekstowe, nawet z uszkodzonego telefonu z systemem Android. Jego działanie polega na analizie plików znajdujących się w telefonie i przywróceniu ich na komputer. Gdy narzędzie wykryje Twoje urządzenie, rozpocznie skanowanie. Następnie oprogramowanie zapyta Cię o typy plików, które chcesz odzyskać.

Możesz również uzyskać dostęp do pamięci masowej telefonu na komputerze, aby odzyskać zdjęcia, dokumenty, filmy, pliki audio i inne pliki. Pozwoli Ci również przenieść kontakty, rejestry połączeń i dane aplikacji. Pozwoli Ci nawet odzyskać usunięte teksty. To narzędzie do odzyskiwania danych jest jednym z najczęstszych narzędzi używanych do odzyskiwania danych z Androida.

Po uzyskaniu dostępu do właściwych plików, można je przenieść do usługi w chmurze. Alternatywnie możesz przenieść je na komputer lub laptop. Chociaż ta metoda nie zawsze jest zalecana, może to być najlepsza opcja, jeśli chcesz odzyskać dane z uszkodzonego telefonu z systemem Android. Po prostu upewnij się, że używasz narzędzia do odzyskiwania danych z Androida, które działa z urządzeniem z Androidem.

Oprócz tych narzędzi, do ochrony telefonu możesz użyć programu antywirusowego. Dzięki temu ochronisz swoje dane przed złośliwym oprogramowaniem i innymi zagrożeniami. Poza tym, pomoże Ci również naprawić problemy systemowe w telefonie.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *